Göksel Acaray Kişisel İnternet Sitesi | BİYOGRAFİ
343454
page,page-id-343454,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.4,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_floating,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,paspartu_enabled,vertical_menu_outside_paspartu,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

BİYOGRAFİ

Çanakkale İnternet Medya Genel Müdürü
Göksel ACARAY
Çanakkale İnternet Medya Genel Müdür’ü

13 Şubat 1970’ te İç Anadolu’nun güzel bir ili olan Eskişehir’de dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Eskişehir’de tamamlayan Göksel Acaray daha o yıllarda kendinden emin, disiplinli ve azimli kişiliğiyle çevresi tarafından sevilen biri olmuştu. Askeriyede göreve başladığında henüz 18 yaşındaydı. Birçok şehirde, ilçede görev yaptı. Son görev yeri olan Çanakkale’de uzun zaman kaldı ve 2009 yılında tamamen farklı bir sektöre yönelerek bir dönüm noktası koydu hayatına. Çanakkale İnternet Medya’yı kurdu. Az zamanda çok işler başardı.

4
2

İnternet Medya ilk kurulduğu zamanlarda, tanıtım ve reklam alanında belirli işlerle uğraşılıyordu. Ancak Göksel Acaray kendiyle birlikte İnternet Medya’yı da geliştirerek hizmet sektöründe örnek teşkil eden bir ajans haline getirdi. Daha sonra kurumsal anlamda bir adım daha atarak Ajans Press Çanakkale ve Balıkesir Bölge temsiliğini tek başına üstlendi. Bugün Göksel ACARAY ın eseri olan İnternet Medya, web tasarım ve yazılım, ajans press takip, reklam standları, reklam tanıtım filmi, havadan çekim, 360 sanal tur, baskı matbaa, organizasyon gibi kişiye ve kurumlara özel hizmetlerle sektöründe lider olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.